Домашній інтернет у Бердичеві
 

Тарифні плани для фізичних осіб у м. Бердичів: 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с 
Абонентська плата (в місяць)

100 грн*

200 грн

125 грн*

250 грн

 

*Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Домашній Інтернет у Бердичеві — підключення до сучасної мережі онлайн-сервісів

У багатоквартирних будинках доступ до високошвидкісного домашнього Інтернету — це потреба, а не розкіш. Пропонуємо під’єднати цю послугу в Бердичеві в компанії «ФРІНЕТ» за доступною ціною. Головний офіс провайдера розташований за адресою: вулиця Житомирська, 46/1.

На сайті розміщена карта, яка допоможе швидко зорієнтуватися на місцевості та побачити актуальне покриття мережею населеного пункту.

Компанія має багато переваг, а саме:

  • стабільне інтернет-з'єднання;
  • наявність «Особистого кабінету»;
  • можливість замовити підключення телебачення MEGOGO, O3TV;
  • цілодобова технічна підтримка за допомогою телефонів, чат-ботів і на сайті;
  • широкий вибір способів оплати послуг.

Підключення домашнього Інтернету відбувається швидко, вам лише потрібно зв'язатися з компанією та замовити послугу. Для цього є спеціальні форми — натисніть «Підключитися» або «Замовити дзвінок». Співробітники «ФРІНЕТ» завжди готові проконсультувати клієнтів і підібрати відповідний тариф. Під’єднати домашній Інтернет у Бердичеві можливо як для офісу, так і для дому.

Тарифи та послуги від «ФРІНЕТ»

Провайдер надає абонентам три варіанти підключення домашнього Інтернету за доступною вартістю: Free 30, Free 60, Free 100. Якщо потрібна додаткова інформація, можна зв'язатися з технічною підтримкою. На сайті провайдера також розміщені відомості про акції та вакансії.

У багатоквартирних будинках Бердичева послуга «Домашній Інтернет» надається за доступною вартістю. Провайдер займається доставкою обладнання, його встановленням, налаштуванням та обслуговуванням по всьому місту.