Про компанію

Якісний інтернет - одна з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день. Від його доступності залежить можливість користувачів відпочивати, розвиватися і працювати. Однією з ключових завдань компанії ФРІНЕТ, яка працює під торговою маркою О3, є надання абонентам в більше ніж 200 українських населених пунктах можливість підключити безлімітний інтернет на вигідних умовах.

Підключення інтернету в Бердичеві

Інтернетом від О3 на сьогоднішній день користуються понад 147 тис. абонентів, що говорить про якість послуг, що надаються та довірі клієнтів докомпанії. Досягнення цього результату стало можливим завдяки практичній реалізації переваг компанії.

Робота з надійними постачальниками обладнання. Для будівництва телекомунікаційних мереж ФРІНЕТ використовує обладнання провідних світових компаній (D-Link, ZTE, Cisco). Це дозволяє проводити високошвидкісні оптоволоконні мережі, що дозволяють абонентам передавати інформацію зі швидкістю до 1 Гбіт / с.

Гнучка тарифна політика. У компанії розуміють, що у кожного користувача свої потреби в інтернеті, тому на безлімітний інтернет ціна залежить від пакету послуг і його наповнення. Для мешканців Бердичева на даний момент доступні шість варіантів тарифних пакетів: три для мешканців квартир (зі швидкістю до 100 Мбіт/с) і три для приватного сектору (зі швидкістю до 100 Мбіт/с).

Простота підключення. Щоб стати користувачем інтернету від О3, достатньо просто залишити заявку на сайті або в кол-центрі .

Додаткові послуги

ФРІНЕТ являє собою не просто провайдера, у якого можна підключити безлімітний інтернет вдома, а справжній супермаркет цифрових послуг. Крім доступу до мережі, абоненти О3 можуть придбати антивірус, інтерактивне телебачення та інші продукти, що спрощують наше життя. Саме можливість такого вибору вигідно виділяє компанію ФРІНЕТ серед інших провайдерів і підвищує комфорт для абонентів.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...